Відійшов до вічності о. Руслан Пасічний – священнослужитель Коломийської єпархії

Ввечері 16 березня 2018 року Божого на 42 році життя після недугивідійшов до вічності священнослужитель Коломийської єпархії УГКЦ о. Руслан Пасічний.

Душпастирське служіння о. Руслан Пасічний виконував на парафіях Тлумацького району: Святої Великомучениці Параскеви с. Пужники та Святого Миколая с. Озеряни, св. апп. Петра і Павла с. Попелів та Різдва Пресвятої Богородиці с. Вікняни, Царя Христа с. Локітка та Святого Архистратига Михаїла с. Нижнів.

Єпарх  Коломийський єпископ Василій (Івасюк), єпархіальна курія, духовенство та віряни єпархії складають співчуття родині покійного отця Руслана та всім людям доброї волі, які переживають відхід до вічності новопреставленого ієрея.

Про порядок похоронних богослужінь буде повідомлено згодом.

Біографічна довідка: о. Руслан Пасічний народився 12 вересня 1976 року у м. Тисмениця Івано-Франківської області. У 1983 році розпочав навчання у Тисменицькій середній школі, одночасного навчаючись у музичній школі. У 1993 році після закінчення навчання у школі поступив в Івано-Франківський Теологічно-Катехитичний Інститут. 11 лютого 1997 року прийняв ієрейські свячення.

Джерело: прес-служба єпархії

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com