Про табір в Голошино з перших уст

– Чим табір в Голошино відрізняється від інших?

Наталя Григорчук – організатор табору “Осінні канікули з Карітасом”.

“Наш табір в Голошино відрізняється від інших тим, що на наших теренах ніхто не робить осінні табори, ми є першовідкривачами. Розумна ціна, окрім того – цікава програма, яка налаштована на те, щоб згуртувати наших дітей, розвинути їхні здібності, так само християнського аспекту”.

-Розкажіть про табірне життя. Як проходив день в Голошино?

Іванка Федорак – аніматор табору

“Прокидалися зранку , одягалися, милися, запліталися і йшли на ранкову молитву, де сестра Меланія давала настанови на початок дня. Руханка, яку активно проводила Наталія Ярославівна, дітям дуже подобалось побігати на свіжому повітрі. Всі дружно мили руки з милом і йшли на сніданок . Після сніданку – дзвінок додому, щоб діти могли подзвонити до мами, до батьків”.

Після цього починалася активна програма дня.  Катехизація, яку проводила сестра Меланія. Майстер-класи, які проводила я та тренінги, які проводила Ірина Миколаївна. Дітям подобалось те, що вони були чимось зайняті , навіть коли спочатку не хотіли робити, потім їм дуже подобався процес роботи і виконання виробів. Після обіду була Велика гра дня, в якій брали участь всі діти, гра сприяла об’єднанню дітей, їхньої спільної праці, роботі в команді, також допомагала проявити лідерські якості, давала  можливість подивитися на дітей хто є хто, наприклад в грі «Золотошукачі». В кожній грі є виховний вплив.

Після цього активні ігри на майданчику: волейбол, футбол, а також настільні ігри. Кожна дитина мала можливість грати те, що їй найбільше до вподоби.

Особливість у Голошино – це смачна кухня! Особливий  підвечірок , а саме тим, що кухарі придумували різні смаколики: то вареники на пару , то піца, то тістечка чи пампушки. Дітям це дуже подобалося!

Настає час для спокійної програми, ми переглядали фільми, співали караоке або бавились ігри в кімнатах.

Вечірня молитва.  Сестра проводила з дітьми чуттєві молитви в колі, вони могли висловити своє намірення, діти це дуже любили. Особливістю вечірньої молитви є  іспит сумління і діти могли задуматись, що доброго вони зробили за цілий день, за що треба подякувати, за що вибачитись.

Після вечері найактивніший час дня – це вечірки. Українська, піжамна та різні-різні  вечірки з конкурсами. Після насиченого дня втомлені та задоволені всі вкладались спати.

– На чому акцентували?

“На довірі та допомозі одне одному. А особливим був іспит сумління, що стало духовним піднесенням для кожної дитини. Вдома ми рідко замислюємось про те, що вчинили за весь день, а в таборі кожного вечора був час для цього. І це дуже важливо. Адже діти мали час щоб обдумати свої вчинки, подякувати іншим та вибачитись. Це дуже зворушливо”.

-Чи плануєте проводити якісь заходи найближчим часом?

Наталя Григорчук

“Тільки приїхали з осінніх, але плануємо робити зимові табори. З 10 по 17 січня у Центрі редемптористів с. Ямна, що за Яремче. Це будуть колоритні табори: розколяда, зимовий відпочинок, колядки, катання на санах, цікаві екскурсії, зимовий відпочинок. Тому, хто не встиг побувати на осінніх, радо запрошуємо на зимовий табір, що буде досить різнобарвним та святковим”.

Джерело: прес-служба БФ “Карітас Коломиї”Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com