Архипастирський візит владики Василія (Івасюка) до храму Благовіщення Пречистої Діви Марії

Вперше за більш ніж 70 років Правлячий архиєрей Коломийської єпархії кир Василій (Івасюк) відвідав парафію Благовіщення Пречистої Діви Марії, що в м.Коломия. Востаннє Архиєрейське богослужіння владика відправляв тут ще в 1946 році. Вкотре за скільки часу, в четверту неділю Великого посту, парафіяльна громада зустріла кир Василія на порозі храму. Цього дня Преосвященному владиці співслужили: декан Коломийський о.Роман Кіцелюк, який є адмінстратором храму, о.Михайло Арсенич, о. Василь Жупник та о.Юрій Гринчук. Під час Архиєрейської Божественної Літургії відбулись свячення у дияконській чин випускника ІФДС Тараса Уршулея.

Звертаючись до парафіян, зі словом проповіді владика розмірковував над гріхоподінням, терпінням й прощенням. На думку проповідника головні проблеми людського життя знаходяться в наших пристрастях і гріхах, з якими ми не вміємо і часто не бажаємо боротися. “Кожний гріх короткочасно дуже приємний, а потім довгий період отруює життя. Людину в стані гріха можна порівняти до тварини, яка обкидає образ Божий болотом беззаконня.”

Підсумовуючи владика зазначив, що щасливим є той, хто відкрив для себе силу прощення. “Кожне прощення добровільно приймає свою поразку та кривду, щоб врятувати того, хто поранив вас і спричинив терпіння. Ось такою є таємниця мудрості хреста, терпіння й прощення…”

По завершенні богослужіння єпископ уділив своє благословення через святкове мирування, побажавши мирянам доброго здоров’я, духовного зростання і Божої Ласки.

Джерело: прес-служба єпархіїPowered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com