В клініці св. Луки вкотре допомогли дітям з особливими потребами

В основі будь-якої церкви чи християнської спільноти завжди стоїть служіння ближнім, бо ж, як писав ап. Яків: «Віра без діл – мертва». Для того, щоб послужити нашим людям і в медичній сфері, у 2014 році в Івано-Франківську був відкритий перший в Україні церковний медичний заклад – Лікувально-діагностичний центр св. Луки Івано-Франківського Архієпархіального управління.

Медзаклад одразу зарекомендував себе як один із кращих в нашому місті, а своєю унікальністю та щирим служінням потребуючим він став улюбленим для тисяч пацієнтів. На постійній основі тут надають безкоштовні та пільгові медичні послуги для малозабезпечених осіб, дітей-сиріт, семінаристів та українських військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції.

Увага конкурс! #ЯлинкаВідМитрополита

Сьогодні, 11 грудня, в центрі св. Луки отримала консультацію в лікаря-невропатолога та додаткові необхідні обстеження дитина із психоневрологічного інтернату, що знаходиться в с. Погоня на Тисмениччині.

“Послужити людям з особливими потребами – це та унікальна можливість, яку надає мені цей лікувальний заклад. І я насправді як професіонал можу принести користь в такий особливий спосіб”, – вважає лікар-невропатолог ЛДЦ святого Луки Попіль Леся Степанівна.

За словами адміністрації закладу, подібні заходи матимуть своє продовження і надалі.

{gallery}news/2019/december/11/LDC_Lyku{/gallery}

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram – тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

 

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com