Отця Олега Каськіва призначено радником Душпастирської ради Патріаршої курії УГКЦ

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав Шевчук іменував синкела у справах духовенства та священничих родин Івано-Франківської архиєпархії, отця Олека Каськіва радником Душпастирської ради Патріаршої курії УГКЦ.

У Патріаршій курії засновано Душпастирську раду, до якої ввійшли підрозділи курії, котрі відповідають за душпастирське служіння в нашій Церкві.

Ця Рада успадкувала всі напрацювання робочої групи для впровадження Стратегії розвитку УГКЦ на період до 2020 року, що була заснована відповідно до рішення Синоду Єпископів УГКЦ 2011 року і у вересні цього року завершила своє служіння. Один із важливих здобутків робочої групи – діяльність мережі координаторів, які допомагали своїм єпископам втілювати в життя на єпархіальному рівні стратегію розвитку нашої Церкви.

Апостольський лист Папи про значення і цінність вертепу

Новостворена Душпастирська рада – у співпраці з представниками від єпархій, які належать до цієї Ради як радники в пасторальних питаннях – творитиме простір для постійної комунікації та координації усіх структур нашої Церкви з метою пасторального планування з урахуванням законодавчих актів Синоду Єпископів УГКЦ.

Бажаємо отцю Олегу ревного та належного виконання покладених обов’язків Церкви!

{gallery}news/2019/december/03/Kaskiv{/gallery}

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram – тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

 

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com