Франківським семінаристам проводять ознайомчий курс пенітенціарного служіння

З 9 жовтня студенти 6 курсу Івано-Франківської Духовної семінарії УГКЦ беруть участь в «Ознайомчому курсі пенітенціарного служіння для семінаристів». З благословення Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава цей курс був розроблений Департаментом Патріаршої Курії УГКЦ з душпастирства силових структур України та став частиною великого пасторального проекту.

За сприяння ректорату Івано-Франківської Духовної семінарії, зокрема отця-ректора Романа Микієвича, семінаристи-випускники братимуть участь у проекті протягом першого семестру 2018/2019 навчального року. Програма курсу передбачає як практичні заходи, так і теоретичні заняття.

В рамках курсу для семінаристів вже була організована зустріч із заступником начальника Івано-Франківської установи виконання покарань (№12) із соціально-виховної та психологічної роботи Іваном Гуриком, який розповів  про життя ув’язнених та відповів на запитання, які цікавили присутніх.

У супроводі в`язничних душпастирів о. Арсена Панчака та о. Василя Сливоцького семінаристи також відвідають Івано-Франківську установу виконання покарань №12, візьмуть участь у Св. Літургії в молитовній каплиці установи та поспілкуються з ув’язненими.

В Івано-Франківську священникам розповіли про молодіжний апостолят парафії

Майбутні душпастирі матимуть нагоду ознайомитися з історією християнської проповіді у в`язницях та основами пастирської опіки в пенітенціарній системі, а також послухають лекції про різні види пенітенціарних установ та про дотримання прав людини в ув`язненні.

Сподіваємося, що «Ознайомчий курс пенітенціарного служіння для семінаристів» сприятиме глибшому усвідомленню покликання Церкви до особливого служіння милосердя в місцях несвободи.

{gallery}news/2019/October/11/Molodizhka1{/gallery}

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram – тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні! 

Інформаційний центр Молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com