Митрополит Володимир подарував книгу в бібліотеку Академії Івана Золотоустого

«Горять свічки на серці України»… Це назва книжки, яку сьогодні подарував нашій бібліотеці Архиєпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

Щоразу дуже приємно й водночас хвилююче отримувати з рук Владики книжкові дарунки. Сьогодні це ще більш зворушливо, адже кожен рядок цього видання, сповнений невимовної скорботи і болю, бо йдеться про Героїв, які віддали життя, щоб захистити цілісність України.

Зокрема, Митрополит Володимир зауважив, що цю книжку потрібно прочитати кожному, адже це біль і горе родин загиблих, про яких ми маємо завжди пам’ятати. Це рана, яка буде постійно кровоточити і нагадувати усім про втрати. Тому Владика закликав усіх до спільної відповідальності: пам’ятати, знати, вшановувати і щиро просити Бога, щоб до списку загиблих не додалося вже жодне ім’я.

 Митрополит Володимир закликав молитися на вервиці за мир в Україні

На сторінках книжки – світлини з мирного життя цих людей, їх усміхнені обличчя на фоні рідних і найкращої української природи.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram – тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні! 

Джерело

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com