У Франківську прощаються з о. Іваном Козовиком [ФОТО]

Як ми повідомляли раніше, сьогодні, 27 вересня 2019 року Божого, на 92 році життя та 26 році священничого служіння упокоївся в Бозі багатолітній професор Івано-Франківської духовної семінарії, Теологічного інституту (нині – Академія Івана Золотоустого), Івано-Франківської медичної академії митр. прот. Іван Козовик.

Заупокійні богослужіння розпочалися сьогодні о 19:00 год. в Архікатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового. Чин священничого парастасу очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

Супроводжували молитву студенти Івано-Франківської духовної семінарії.

Серед присутніх на молитві в храмі – чимало священнослужителів, яких й навчав о. Іван, а також вірян, інтелігенції, професорів та викладачів інших вищих учбових закладів міста, позаяк світлої пам’яті отець, був також визначним науковцем.

Після спільної молитви, Митрополит Володимир подякував усім, хто прийшов вшанувати сьогодні отця Івана, а також закликав присутніх згадати його у своїх приватних молитвах.

На завершення Митрополит пригадав, що чин похорону розпочнеться завтра о 09:30 год. в Архікатедральному соборі.

Фото – Руслан Везучий

{gallery}news/2019/September/27/parastas{/gallery}

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram – тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні! 

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com