Митрополит Володимир завітав на парафію с. Лоп’янка

Сьогодні, 27 вересня, коли наша Церква відзначає одне з найбільших свят у році, – Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього, на однойменну парафію, що в с. Лоп’янка, Рогатинського району, з пастирським візитом завітав Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

Свого Архієрея молодь, діти, численні вірні, а також духовенство, радо вітали на церковному подвір’ї з хлібом-сіллю. Увійшовши до святині, Митрополит Володимир освятив новий проскомидійник, сповідальниці, а також відновлений храм, в якому нещодавно реставрували підлогу.

Після чого розпочалася Архієрейська Божественна Літургія. Роздумуючи над Божим словом сьогоднішнього святого Євангелія, Митрополит наголосив на важливості та ролі Хреста Господнього в історії нашого спасіння. За словами Владики, з поміж усіх різноманітних пам’яток у нас, християн, є ця одна дуже дорога пам’ятка, яку ми всі особливо вшановуємо, – це святий Хрест.

«Його залишив нам наш Божественний Спаситель, умерши на ньому у Велику П’ятницю, щоб відкупити наші провини і врятувати нас від диявольської неволі. На Хресті Ісус Христос примирив людство із Богом, а тому для християнина він є пам’яткою, з якою не зрівняється ніяка інша пам’ятка у цьому світі», – вважає проповідник.

На його думку, Хрест Спасителя, який Господь залишив нам, повсякчасно вказує на Божу Любов.

«Коли наші родичі минуться і друзі про нас забудуть, коли світ відречеться, тоді Святий Хрест буде наймилішим, буде осолоджувати наші сльози», – наголосив Владика.

Після спільної молитви, Митрополит Володимир подякував громаді за їхню любов до своє святині та вклад кожного у виготовлення нових простокмидійника та сповідальниці, а також за відновлення храму. Найактивніші жертводавці та працівники отримали почесні Митрополичі грамоти.

 Митрополит Володимир освятив автомобілі для прифронтового Маріуполя 

Опісля всі помолились за мир та спокій в Батьківщині нашій Україні гімн «Боже Великий, Єдиний», а Митрополит Володимир уділив присутнім своєї архієрейське благословення.

За традицією храмового свята, на церковному подвір’ї було освячено воду, якою сам Владика, опісля, окропив усіх парафіян храму Воздвиження Чесного Хреста, що в с. Лоп’янка.

Пригадуємо, що сьогодні упокоївся в Бозі професор митр. прот. Іван Козовик. Чин священничого парастасу сьогодні о 19:00 відбудеться в Архікатедральному соборі Воскресіння Христового. Похорон – завтра, 28 вересня, о 09:30 год. Запрошуємо до спільної молитви.

Фото – Руслан Копей

{gallery}news/2019/September/27/lopianka{/gallery}

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram – тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні! 

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

 

 

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com