100 священників УГКЦ змагаються в турнірі з міні-футболу в Тернополі [ФОТО+ВІДЕО]

100 священників української греко-католицької церкви змагаються у Всеукраїнському турнірі з міні-футболу на честь блаженного священномученика Омеляна Ковча.

Змагання відбуваються у Тернополі на футбольному полі економічного університету. Про це повідомив речник тернопільсько-зборівської єпархії отець Олег Харишин. У турнірі грають команди: Тернопільсько-Зборівська, Мукачівська, Івано-Франківська, Сокальсько-Жовківська, Коломийська, Львівська, Самбірсько-Дрогобицька, Хмельницька та Стрийська єпархії.

 У Зарваниці завершилося ХІ Всеукраїнське військове паломництво

Міжєпархіальний турнір на честь блаженного священномученика Омеляна Ковча відбувається вчетверте. Започаткували його у 2016 році. Перші змагання відбулися в передмісті Львова – повідомив керівник відділу душпастирства спорту української греко-католицької церкви Олег Кобель.

https://www.facebook.com/suspilne.ternopil/videos/2362282410653473/UzpfSTEyMzk2OTY0NDI4MTk5NDA6MjIzNDE1ODQwMzM3MzczNA/

Священник української греко-католицької церкви, капелан Омеля́н Ковч народився 20 серпня 1884 року в селі Космач Івано-Франківської області. У 1912 році працював місіонером серед українців-католиків у Югославії. Помер 25 березня 1944 році в Німецькому концтаборі Майданек.

{gallery}news/2019/September/24/football{/gallery}

Джерело: UA: Тернопіль

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com