В Івано-Франківську семінаристи змагалися в футбольному турнірі

Життя студентів-семінаристів Івано-Франківської духовної семінарії це не тільки лекції з теології-філософії та молитва, але й цікаве мистецьке та спортивне дозвілля.

Так у середу, 18 вересня, завершився міжсемінарійний чемпіонат із футболу. Участь у змаганнях взяли студенти всіх шести курсів. Головними арбітрами на цих поєдинках були ректор семінарії прот. Роман Микієвич та ректор Академії Івана Золотоустого митр. прот. Олександр Левицький.

Футбольні зустрічі відбувалися на місцевому стадіоні села Опришівці. Протягом турніру відбулося чимало матчів, у яких вболівальники мали нагоду побачити доволі високий темп гри, багато хороших передач та звісно ж результативних ударів.

 Молодь з Івано-Франківська взяла участь у фестивалі “Вітер На-Дії”

За підсумками турніру визначилися і переможці. Ними стали студенти V курсу, які у фінальному поєдинку здолали команду III курсу. Загалом же турнірна таблиця змагань виглядає наступним чиному:

1 місце – команда V курсу (переможець турніру)

2 місце – команда III курсу

3 місце – команда IV курсу

4 місце – команда VI курсу

5 місце – команда II курсу

6 місце – команда I курсу

{gallery}news/2019/September/20/football{/gallery}

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram – тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні! 

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ 
за матеріалами Інформаційного центру ІФДС

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com