У Франківську святкування Дня рятівника розпочали з молитви

Вже стало доброю традицією святкування Дня рятівника, яке щорічно відзначається в Україні 17 вересня, розпочинати з молитви-подяки. Цей рік не став виключенням. З цієї нагоди в Архікатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового м. Івано-Франківська зібрались працівники ДСНС в Івано-Франківській області, щоб молебнем до Пречистої Богородиці подякувати за прожитий рік та попросити Її опіки на рік прийдешній.

Подячний молебень очолив о. Юрій Прилепський у співслужінні о. Миколи Фреїшина.

Митрополит Володимир освятив статую Пресвятої Родини в Івано-Франківську

У своєму привітальному слові отець сказав: “Кожна дитина потребує матері, бо біля неї вона себе відчуває захищеною. Кожна людина в повсякденному життя також хоче почувати себе безпечно і такий захист у небезпеці даруєте ви, ті, які кожного дня готові послужити кожному хто потребує вашої допомоги, наші “рятувальники”. Прийміть сьогодні щирі слова подяки від усіх нас за ваш труд, вашу жертву, яку ви готові скласти віддавши навіть найцінніше, життя, якщо цього вимагатимуть обставини”.

Опісля всі помолились за тих хто віддав своє життя зберігши чиєсь.

На завершення о. Юрій окропив усіх освяченою водою.

{gallery}news/2019/September/17/Katedra{/gallery}

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram – тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні! 

За матеріалами katedra.if.ua

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com