Енцикліка LAUDATO SI Папи Франциска про турботу за наш спільний дім на 26 Bookforum

Бюро УГКЦ з питань екології запрошує на презентацію українського перекладу енцикліки LAUDATO SI Святішого Отця Франциска про турботу за наш спільний дім на 26 BOOKFORUM.

В четвер, 19 вересня, у Львові відбудеться презентація українського перекладу екологічної енцикліки LAUDATO SI Святішого Отця Франциска про турботу за наш спільний дім.

Захід організований в рамках програми головного культурного фестивалю країни – 26 Міжнародного книжкового форуму, який пройде 18-22 вересня в м. Львів.

Презентуватиме видання керівник Бюро з питань екології Української Греко-Католицької Церкви д-р Володимир Шеремета за участі представників Церкви, державних природоохоронних органів, громадських організацій та ЗМІ.

Схилившись над Словом: у Франківську провели біблійний семінар 

Документ містить офіційне вчення Католицької Церкви щодо сучасних екологічних викликів, їх основних причин, а також ключових передумов та інструментів їх подолання. Ключовим посланням енцикліки Папи Франциска «Laudato Sі» є те що, всі ми є відповідальні за створений світ і кожен з нас покликаний стати інструментом у Божих руках, задля збереження Його створіння.

Запрошуються всі, хто цікавиться природоохоронною діяльністю Церкви та небайдужі до майбутнього планети.

Детальніша інформація ТУТ.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram – тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні! 

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com