В Івано-Франківську Католицьку школу-гімназію показали з повітря [ВІДЕО]

У цьому році просторі класи Католицької школи-гімназії імені святого Василія Великого наповнили більше ніж 500 учнів молодшої та старшої шкіл. Уже традиційно новий навчальний рік розпочався зі спільної Божественної Літургії, яка відбулася на оновленому подвір’ї школи.

У своєму щоденному служінні школа прагне розвивати та дотримуватись християнських цінностей, сприяти в особистісному розвитку та надати учням якісну освіту.
Піклуючись про комфортні умови для навчання школярів, Івано-Франківській Архієпархії вдалося повністю завершити зовнішні роботи з опорядженні фасадів, встановити модерний перехід між новою та існуючою будівлями. Спільними зусиллями облаштували й благоустрій на території школи.

Новий навчальний рік у Католицькій школі-гімназії св. Василія Великого

У новій будівлі передбачені відповідні великі приміщення їдальні, яка дає змогу усім учням повноцінно харчуватись протягом обідньої перерви; спортивного залу, у якому школярі мають необхідний простір для фізичного розвитку; актової зали, яка є невід’ємною частиною будь-якої школи.

Пропонуємо вашій увазі короткий проморолик з елементами аерозйомки.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram – тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

 

 

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com