Розпочався новий навчальний рік в Івано-Франківській Духовній Семінарії

2 вересня Івано-Франківська Духовна Семінарія ім. свщмч. Йосафата святкує початок нового навчального року.

З цієї нагоди в семінарійному храмі була відслужена торжественна Свята Літургія, яку очолив новопризначений ректор ІФДС – протоієрей Роман Микієвич у співслужінні з настоятелями та священнослужителями семінарійної обителі.

Отець Роман у своїй проповіді звернувся до всіх семінаристів, заохочуючи їх до плідної праці на ниві Христової науки, до глибокого духовного зростання, пильного виконання усіх обов’язків та послуху настоятелям. Також ректор привітав усіх студентів та настоятелів ІФДС з початком нового навчального семестру та побажав їм усім сил, наснаги, мудрості та второпності для доброго і плідного його завершення.

«Патріарх Йосиф бажав прославити Божу Премудрість у соборі Святої Софії у Римі», — Блаженніший Святослав з нагоди 50-річчя Святої Софії

По завершенні молінь Канцлер курії Архієпархії, о. Віталій Федун від імені Владики Володимира Війтишина, який зараз на Синоді Єпископів УГКЦ в Римі, зачитав декрети призначення Ректора, Віце-ректора, духівникв та префектів Івано-Франківської Духовної Семінарії:

Ректор ІФДС – прот. Роман Микієвич

Віце-ректор ІФДС – прот. Андрій Чорненко

Духівники: о. Ярослав Шмадило, о. Роман Кандрач, о. Тарас Огар, о. Ігор Третяк,

Префекти: о. Юрій Сидір, о. Дмитро Ярич, о. Іван Гнатюк та бр. Іван Війтишин

{gallery}news/2019/September/02/IFDS{/gallery}

 

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram – тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com