Канцлер курії Архієпархії привітав студентів ІФНТУНГ з початком навчального року

У неділю, 1 вересня, в Україні традиційно відзначають День знань. Цього дня відбуваються урочистості з нагоди початку нового навчального року в школах та університетах.

Саме цього дня відублися урочистості в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу. Привітати студентів та професорів з початком навчального року завітав Канцлер курії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ о. Віталій Федун.

 Члени Синоду Єпископів УГКЦ розпочали робочі засідання молитвою до Святого Духа та складання присяги

Священнослужитель передав вітання від Митрополита Володимира Війтишина, який в ці дні перебуває на Синоді Єпископів у Римі,  та побажав невпинно трудитись, щоб отримати найкращі знання.

Окрім того, вже традиційно в ІФНТУНГ студенти-першокурсники проходять ритуал посвяти нафтою. Це – символічна присяга на вірність обраній професії. Тільки в ІФНТУНГ чорне золото в кубку привозить Королева Нафти у супроводі почесної варти й запрошує новоспечених спудеїв у свій загадковий світ.

{gallery}news/2019/September/02/ifntunif{/gallery}

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram – тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!  

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com