Що Церква говорить про старість – в новому блозі о. Володимира Лукашевського

Сьогодні Україною поширюється челендж, який важко назвати “новим”, адже додаток розпочав свою роботу ще в 2017 р., суть якого – показати людину в старшому віці. “Дізнайся яким ти будеш старим” – здається, це саме те, чого зараз потрібно ну геть усім.

Насправді, питання старості завжди було людям цікаве, оскільки хочемо ми того чи ні, однак час – це те, над чим людина влади не має. І слава Богу. В свій час, коли досить похилі віком кардинали обрали значно молодшого від себе Кароля Войтилу за Главу Католицької Церкви, чимало з них тоді казали: «Але ж він такий молодий. Йому буде вкрай складно справлятися зі своїми обов’язками в цей непростий період». На що один із кардиналів сказав так: «Якщо це найбільша його вада, гадаю, Господь  пробачить це йому». І справді час – настільки унікальне явище, що зробить людину «сивоволосою» куди краще, аніж якийсь там додаток, до слова розробник якого – колишній співробітник «Яндекса».

Як би там не було, питання «завтрашнього дня» та нашого майбутнього завжди буде цікаве людині. Тому пропоную ознайомитися із кількома думками Церкви з приводу старості.

ПРОДОВЖЕННЯ..

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com