Митрополит Володимир привітав колектив ЦМКЛ з Днем медичного працівника

Напередодні Зіслання Святого Духа та Дня медичних працівників Архієпископ і Митрополит Владика Володимир Війтишин завітав до Центральної міської клінічної лікарні в Івано-Франківську, щоб взяти участь у Дні відкритих дверей на запрошення головного лікаря п. Тараса Масляка.

Саме з благословення і молитви Преосвященного Владики у лікарняній каплиці Божого Милосердя розпочався цей День презентації змін, здобутків і планів, день подяки всім, кому не байдужою є якість опіки над хворими.

На молитву завітав міський голова п. Руслан Марцінків, численні медичні працівники, а також меценати і благодійники лікарні. Наш Митрополит подякував всім присутнім, особливо лікарям за їхню невтомну працю і вручив головному лікарю ЦМКЛ митрополичу грамоту. Він теж зазначив, що надзвичайно важливим є співпраця медиків та Церкви у цій сфері. оскільки людина потребує здоров’я як фізичного так і духовного.

Дитячий табір “Веселкове літо” знову збирає друзів

Після цього слово до присутніх мав міський голова, а також гості. Вкінці головний лікар п. Тарас Масляк підкреслив, що саме завдяки його чудовому і високопрофесійному колективу йому вдається перемінювати лікарняний побут на краще. Після спільної фотографії Митрополит оглянув приймальне, рентгенологічне та поліклінічне відділення після реконструкції та ремонту.

Фото сторінка Facebook п. Руслана Марцінківа 

{gallery}news/2019/June/14/CMKL{/gallery}

Капелан ЦМКЛ о. Роман Терлецький

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com