Чергові гості з Німеччини в Івано-Франківську

У середу, 22 травня, в рамках візиту до України, Івано-Франківську Архієпархію відвідали гості з Єпархії Аугсбург (Німеччина).

В супроводі Економа Архієпархії прот. Михайла Клапківа та інших представників Курії для п. Андреа Деке та п. Антона Штеґмайера було проведено екскурсію Архієпархіальними структурами. В часі відвідин гості ознайомились із діяльністю Католицької школи-гімназії Св. Василія Великого, Архієпархіального Управління та Духовної семінарії. Окрім того гостям презентували навчальний та житловий корпуси Архієпархії та пілотний проект у медичній сфері – Лікувально-діагностичний центр св. Луки.

Згодом відбулась зустріч делегації зі школярами та вчителями Католицької школи-гімназії. Гості звертаючись до присутніх, наголосили на важливості сумлінного підходу до навчання, вивчення іноземних мов та представили систему католицьких шкіл у місцевій німецькій єпархії. Від імені Католицької школи, учні вручили гостям власноруч виконану ікону Ісуса Христа “Мої долоні відкриті”.

В Івано-Франківську розпочав свою роботу Архієпархіальний медіа-центр

Опісля гості провели зустріч зі студентами Духовної семінарії. Представники Єпархії Аугсбург звернулись до майбутніх священнослужителів з коротким словом, де розповіли про сучасний стан Католицької Церкви в Німеччині, а також зокрема про місцеву Єпархію та її соціальну діяльність. 

За вагомий вклад в розвиток та розбудову Української Греко-Католицької Церкви на Прикарпатті Митрополит Володимир нагородив обох гостей орденом Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ другого ступеня. На завершення Владика Володимир подякував гостям за багаторічну партнерську співпрацю та візит до нашої Архієпархії.

{gallery}news/2019/May/22/Deutschland{/gallery}

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com