Івано-Франківськ відвідав єпископ з Німеччини

У п’ятницю, 17 травня, в рамках робочого візиту до України, Івано-Франківську Архієпархію відвідала делегація з Єпархії Ротенбург-Штутгарт (Німеччина) на чолі з правлячим Єпископом Гебхардом Фюрстом.

Для шановних гостей було проведено екскурсію в супроводі Економа Архієпархії прот. Михайла Клапківа та інших представників Курії. В часі екскурсії гості мали нагоду відвідати Католицьку школу-гімназію Св. Василія Великого, Архієпархіальне Управління, Духовну семінарію, навчальний корпус Архієпархії, Лікувально-діагностичний центр св. Луки та ознайомитись із діяльністю даних структур.

Гості провели теплу зустріч із школярами та вчителями Католицької школи-гімназії. Владика Фюрст звернувся до всіх присутніх із коротким словом, в якому наголосив на важливості навчання, вивчення іноземних мов та представив систему католицьких шкіл у місцевій німецькій єпархії. Від імені Католицької школи, учні вручили почесному гостю власноруч виконану ікону Ісуса Христа.

Згодом відбулась спільна зустріч делегації зі студентами Духовної семінарії. Майбутні священнослужителі мали змогу послухати лекцію Єпископа Гебхарда про актуальний стан Католицької Церкви в Німеччині та сучасні виклики для душпастирства у Католицькій Церкві загалом.

Митрополит Володимир очолив святкування Дня Матері в українській громаді Афін

За вагомий вклад в розвиток та розбудову Української Греко-Католицької Церкви на Прикарпатті Митрополит Володимир нагородив єпископа Герхарда Фюрста орденом Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ першого ступеня.

На завершення Владика Володимир подякував гостям за багаторічну співпрацю та візит до нашої Архієпархії, бажаючи, щоби їхня поїздка Україною була цікавою та плідною для подальшої діяльності.

{gallery}news/2019/May/17/Deutschland{/gallery}

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

 

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com