«Комунікація є одним із важливих елементів життя нашої Церкви та її внутрішньої єдності», – Глава УГКЦ до медійників

«Нам потрібно спільно працювати, бо сьогодні суспільство потребує добрих новин. А хто, як не Церква, має завдання – проповідувати Добру Новину, тобто Слово Божественного Євангелія? Суспільні комунікації – якраз один із інструментів, щоб Церква могла виконувати свою євангелізаційну місію», – про це говорив Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав у середу, 16 травня, під час формаційної зустрічі прес-секретарів Києво-Галицької митрополії Української Греко-Католицької Церкви.

Звертаючись до присутніх журналістів, Блаженніший Святослав зазначив, що ця зустріч є одним із перших плодів останніх синодальних рішень. Зокрема, за словами Патріарха, ідею створення такого вишкільного майданчика для церковних журналістів погодив Синод Єпископів Києво-Галицької Митрополії УГКЦ 21 березня цього року. «Тому кожна єпархія, кожен екзархат і кожна парафія повинні мати свого відповідального за медійну складову їхньої діяльності», – сказав архиєрей.

Глава УГКЦ зауважив, що він добре розуміє, наскільки інтенсивно сьогодні суспільство комунікує між собою. Тому і Церква має йти в ногу з часом: «Комунікація, як постійний живий зв’язок між пастирем та вірними, є одним із важливих елементів життя нашої Церкви та її внутрішньої єдності. Саме прес-секретарі повинні допомогти священику в цьому», – переконаний Патріарх.

«Сьогодні в УГКЦ триває розробка комунікаційної стратегії всієї Церкви, – повідомив Блаженніший Святослав. – Один із перших кроків – нещодавнє створення окремої Ради при Патріархові із суспільних комунікацій. Головне її завдання – допомогти зрозуміти Церкві, як сьогодні спілкуватися з суспільством».

Блаженніший Святослав також висловив сподівання, що такий вишкіл відповідальних за комунікацію осіб буде насамперед доброю можливістю спілкування між собою: «Надіюся, це буде добра школа спілкування та комунікації, щоб ми щоразу більше ефективно вміли нести добрі новини про життя нашої Церкви, щоб ми вміли вчасно реагувати на суспільні події, які відбуваються в нашій державі та світі. Це буде свідчити також про нашу відповідальність перед викликами нашого часу».

У розмові з журналістами Глава УГКЦ зауважив, що в суспільстві є така думка: «Коли Церква не існує в медійному середовищі, то вона не існує взагалі». «Будьте певні, – додав Він, – що в такому разі увагу наші вірні слухатимуть інші новини, цікавитимуться іншою інформацією і братимуть участь в інших подіях. У такому випадку не будуть знати життя своєї Церкви. Тому сьогодні дуже важлива ця інтенсивність комунікації між єпископом і його вірними, щоби допомогти людям жити інтенсивним, повнокровним духовним життям рідної Церкви», – наголосив очільник УГКЦ.

Прес-служба Києво-Галицької митрополії УГКЦ

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com