Митрополит Володимир провів зустріч з душпастирями Калуського протопресвітеріату

У вівторок, 16 квітня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин, спільно з працівниками Архієпархіального управління провели робочу зустріч з душпастирями Калуського протопресвітеріату.

Такі зустрічі розпочались у 2018 році, з метою налагодження ще тіснішої співпраці між парафіяльними священиками та Курією Архієпархії.  

Після спільної молитви з вітальним словом до присутніх звернувся Митрополит Володимир. Владика подякував за участь у засіданні, а також, акцентував увагу на особливій важливості сумлінного виконання своїх душпастирських обов’язків. 

Згодом прот. Степан Балагура – Судовий Вікарій Івано-Франківської Архієпархії, представив основні напрямні для протопресвітеріату, за якими слід рухатись протягом ближчого року, що стосуються адміністрування на парафіях. 

Далі Синкел у справах духовенства та священичих родин митрпрот. Олег Каськів провів молитовне читання Святого Письма «Lectio Divina» для священнослужителів.

Також, о. Віталій Максимів, Віце-економ Івано-Франківської Архієпархії представив економічний мультимедійний звіт за 2018 рік та подальший план розвитку, в якому Архієпархіальне управління планує рухатись.

Послання Блаженнішого Святослава до молоді на Квітну неділю

Отець Олексій Данилюк, Захисник подружнього вузла Митрополичого трибуналу розповів священикам про основне завдання церковного судочинства та його важливі моменти.

Пізніше о. Василь Гоголь, Голова Літургічної комісії Івано-Франківської Архієпархії звернувся до присутніх, представивши літургічні книги, котрі стануть корисними душпастирям.

В свою чергу Василь Качмарський, представник Катехитичної комісії Івано-Франківської Архієпархії, закликав до використання сучасних методів та відповідних матеріалів, які подає УГКЦ стосовно катехизація в парафіях.

{gallery}news/2019/April/16/Zboru{/gallery}

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ 

 

 

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com