Благодійна “Розколяда” у парафії святих Кирила і Методія у Крихівцях

10 лютого парафія Святих Кирила і Методія, що знаходиться під опікою Згромадження Воплоченого Слова, гучно і весело святкувала “прощання” з різдвяно-богоявлінськими святами. Своєрідною традицією численних парафій стають так звані “Розколяди”, спільні заходи, де зібрані люди моляться, колядують і святкують. Храм був переповнений парафіянами та гостями.

Цьогорічна Розколяда мала “благодійний” характер, оскільки окрім слухання колядок всі присутні могли взяти участь у благодійних акціях по збору коштів на будівництво християнського дитячого садочку “Ковчег”. Багато людей виявили бажання взяти участь у цьому заході.

На наше запрошення радо відкликнулися наші друзі артисти: це Галина Баранкевич, Оксана Романюк, Світлана Весна, Дует “Гардамани” (Михайло і Маряна), сімя Савка зі своєю групою “Savka-band”, Микола Сисак, Микола Савчук, Михайло Качуляк, Богдан Кучер та наші “стартімки” – викладачі та учні продюсерського центру “Star Team” з Іриною Батюк. Своїм благословенням відкрив захід Митрополит Володимир Війтишин, який своєю присутністю потішив усіх учасників заходу. Мер міста Івано-Франківська також взяв участь у Розколяді, привітав усіх присутніх і пообіцяв допомагати у справі будівництва дитячого садочку.

На парафії Стрітення Господнього відбулася святкова розколяда

Друга частини “Розколяди” відбувалася на подвір’ї храму: там всіх веселили Троїсті Музики.

{gallery}news/2019/February/13/Bojko{/gallery}

Повідомив о. Йосафат Бойко, ВС

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com