Митрополит Володимир очолив урочистості 10-річчя заснування парафії в с. Чукалівка

У вівторок, 12 лютого, коли наша Церква відзначає пам’ять Трьох святителів, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин з пастирським візитом відвідав парафію св. Ап. Луки храм Трьох Святителів, що в с. Чукалівка. Громада в цей день відзначила свій ювілей – 10 років від часу заснування.

З цієї нагоди Владика Володимир очолив Архієрейську Божественну Літургію та освятив храмову ікону католицької стигматички св. Джемми Ґальґані. 

Звертаючись до парафіян в часі проповіді, Кир Володимир розповів про величне свято – Трьох святителів: свв. вел. архієреїв Василія Великого, Григорія Богослова і Йоана Золотоустого. Владика наголосив на їхній вагомій ролі в розвитку Святої Церкви, адже кожен з них у свій спосіб долучився до великої справи проповіді та поширення Божого слова поміж людьми.

День віднови для катехитів провели в Івано-Франківську

Після Літургії Архієрей висловив слова вдячності для усіх тих, хто ревно працює для розбудови даної парафії. Також згодом Митрополит освятив воду в новому храмі, який ще будується та окропив присутніх освяченою водою. 

{gallery}news/2019/February/13/Rak{/gallery}

Фото facebook.com

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

 

 

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com