Блаженніший Святослав прибув до Івано-Франківська [ФОТО+ВІДЕО]

Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук, 14 січня, на свято Обрізання ГнІХ і св. Василія Великого, прибув на парафію Царя Христа, монастиря оо. Василіян, що в Івано-Франківську. Візит Патріарха проходить в рамках Х Міжнародного фестивалю “Коляда на Майзлях”, який розпочався у вівторок 8 січня.

Вітали Блаженнішого Святослава Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин, спільно з духовенством Чину святого Василія Великого, вірними, які сьогодні прийшли розділити велику радість парафії Царя Христа, а також численними гостями фестивалю  “Коляда на Майзлях”. Настоятель парафії прп. о. Йосафат Хаймик, ЧСВВ запросив Блаженнішого до храму очолити святкові богослужіння.

 В цей день народився блаженний священномученик Іван Слезюк

Святкування останнього дня Х Міжнародного фестивалю “Коляда на Майзлях” розпочались Архієрейською Божественною Літургією, яку очолює Глава УГКЦ.


Онлайн-трансляція Архиєрейської Божественної Літургії у храмі Царя Христа

Після спільної молитви о 16:00 год. запланований гала-концерт фестивалю за участю народної артистки України Марії Бурмаки, гурту «Gypsy Lyre» та учасників фестивалю.

Слідкуйте за новинами на нашому сайті, або на сторінці у мережі facebook.

{gallery}news/2019/january/14/zustrich{/gallery}

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com