Успішно завершився перший заїзд ліцензіатської програми з канонічного права

На основі спільної ініціативи між Івано-Франківським Архієпархіальним Управлінням та Люблінським Католицьким Університетом щодо підготовки спеціалістів канонічного права, як східного, так і західного, у навчальному корпусі Івано-Франківської Архієпархії успішно завершився перший навчальний заїзд ліцензіатської програми з канонічного права.

У даному навчанні взяли участь 14 студентів із різних єпархій, монаших чинів та згромаджень Української Греко-Католицької Церкви та Римо-Католицької Церкви в Україні. Навчання проводили двоє викладачів із Любліна о. проф. д-р Лєшик Адамович та проф. д-р Мачей Йоньца, а також допоміжний судовий вікарій Івано-Франківської Архієпархії прот. д-р Віталій Токар, які ознайомили студентів із специфікою римського права, судочинства та основних норм канонічного права.

«Впевнений, що таке навчання буде успішним, адже маємо хороший досвід щодо проведення ідентичної програми в Словаччині та Чехії. Це великий шанс і змога поділитись своїми знаннями, а також спричинитись до розвитку богословської освіти та Католицької Церкви в Україні» – наголосив о. проф. д-р Лєшик Адамович.

Нагадуємо, що завдяки цьому навчанню, студенти матимуть змогу здобути диплом ліцензіата канонічного права від вищезгаданого Університету, без необхідності витрачати свій час на доїзд до м. Любліна, пройшовши курс навчання в м. Івано-Франківську.

У навчальному корпусі Івано-Франківської Архієпархії розпочалась ліцензіатська програма з канонічного права

Студенти, які завершили таку програму матимуть можливість займати різноманітні посади в церковних структурах, розпочати докторське навчання та використовувати свій досвід в майбутньому. Дане навчання є не тільки актуальним, але і безпрецедентним для богословської освіти в Україні, адже воно є акредитоване при Апостольському Престолі.

{gallery}news/2018/MARCH/23/Licenziat_3{/gallery}

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com