Папа: Бог любить нас як матір і як батько

У проповіді під час ранкової Святої Меси в каплиці «Дому Святої Марти» у Ватикані у четвер, 22 березня 2018 р., Святіший Отець пригадав про вірність Господа Бога, зазначаючи, що приступити до святого Таїнства Покаяння не є схожим до хімчистки, де бажаємо усунути плями, але є моментом, в якому отримуємо Божі обійми та Його любов.

Господь є вірним, Він не забуває про нас, і це є причиною нашої надії. На порозі Страсного Тижня Церква пропонує призадуматись над темою Божої вірної любові, мовив Папа Франциск, а пригадуючи укладення союзу з Авраамом, наголосив: «Господь завжди вірний Своєму союзові». І цей укладений між Богом та людьми союз триває протягом історії, незважаючи на гріхи та ідолопоклонство людей.

Глава Католицької Церкви підкреслює, що безмежна любов Господа до людини є як любов батька і як любов матері. При цій нагоді проповідник пригадав, що на свято матері в Аргентині матерям дарують квітку, яка називається «не забудь мене». Ця квітка має два відтінки: ніжно голубий колір для живих матерів, а фіолетовий для померлих. «Такою є любов Бога, як любов матері. Бог не забуває про нас. Ніколи. Він не може, адже є вірним Своєму союзові. Це дає нам впевненість», – зазначив Єпископ Риму, запевняючи у тому, що навіть коли життя людини не є найкращим, коли у ньому багато труднощів, а навіть гріхів, Господь пам’ятає про людину та любить її батьківською та материнською безмежною любов’ю.

Святіший Отець Франциск затвердив декрети про видалення з монашого стану о. Планчака та інших восьми монахів

Далі Вселенський Архиєрей наголосив, що тут мова йде про Божу вірність, яка приносить велику радість. Як для Авраама, так і для нас, радістю є ликувати в надії з приводу того, що навіть не зважаючи на нашу невірність Господеві, Він є завжди вірний нам. А джерелом Його вірності є Його велика любов до кожного із нас.

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com