Кілька думок про перепоховання жертв НКВС в блозі д-на Володимира Лукашевського

У суботу, 23 березня, у Дем’яновому Лазу відбудеться перепоховання 134 жертви комуністичного режиму. У серпні 2017 року їх виявили поруч з єврейським кладовищем в Івано-Франківську працівники «Прикарпаттяобленерго», які прокладали кабель. Поблизу єврейського кладовища було поховано 134 скелетовані трупи людей. 70 з них належать жінкам. Ще два – дітям. Тіла жертв террору НКВС 1939-1941 років були зариті в три не глибокі траншеї.

На прес-конференція, яка була присвячена цьому перепохованню, Митрополит Володимир зазначив: «Немає нічого таємного, як вчить нас Святе Письмо, що б не стало явним».

Обличчя учасників зустрічі були переповнені німим жахом, особливо, коли судмедексперт Омелян Левицький розповів про деталь жорстоких тортур закатованих українців.

Це все наводить на певні роздуми, адже, не зважаючи на те, що минуло уже понад 70 літ, наша земля продовжує говорити до нас через постійні розкопки такого характеру. Тільки за роки незалежності це вже третій подібний випадок в Івано-Франківську. А скільки ще таких «братських» могил є не лише в нашій області, але й по цілій Україні?

ПРОДОВЖЕННЯ…

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com