Продовження ліцензіатського навчання з канонічного права

У стінах Навчального Корпусу Івано-Франківської Архієпархії продовжується перший навчальний заїзд ліцензіатської програми з канонічного права, який проходить на базі Люблінського Католицького Університету.

Після вчорашньої лекції на тему «Вступ до судочинства», яку провів допоміжний судовий вікарій Івано-Франківської Архієпархії прот. д-р Віталій Токар, сьогоднішні лекції для 14-ти студентів із різних єпархій, монаших чинів та згромаджень Української Греко-Католицької Церкви та Римо-Католицької Церкви в Україні викладають о. проф. д-р Лєшик Адамович та проф. д-р Мачей Йоньца із Любліна, які розпочали тематичний курс із «Основних норм» та «Римського права».

Нагадуємо, що програма викладів розрахована на 4 роки і складатиметься з 3-и денних щомісячних сесій. Студії проводитимуть викладачі з Інституту Канонічного права Люблінського Католицького Університету, на основі ліценціатської програми. Студенти після четвертого року навчання захищатимуть свою наукову працю, здаватимуть загальний екзамен в м. Любліні і отримають науковий ступінь ліценціата канонічного права.

У навчальному корпусі Івано-Франківської Архієпархії розпочалась ліцензіатська програма з канонічного права

Ця ліценціатська програма є унікальною, бо акредитована при Апостольському Престолі. Тому її проведення є чималим здобутком для богословської освіти в Україні. Реалізація такого проекту дозволить більш ефективно втілити в життя реформу Папи Франциска щодо подружніх процесів, а саме, щоб в кожній єпархії (архієпархії, дієцезії) діяв ефективний трибунал, де своє служіння звершуватимуть компетентні працівники. Також випускники даного навчання зможуть брати активну участь у служінні у церковних адміністративних та освітніх структурах.

{gallery}news/2018/MARCH/21/Licenziat_2{/gallery}

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com