У навчальному корпусі Івано-Франківської Архієпархії розпочалась ліцензіатська програма з канонічного права

На основі тісної співпраці Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ з Люблінським Католицьким Університетом у сфері освіти, а саме щодо підготовки спеціалістів канонічного права, як східного так і західного, сьогодні у Навчальному корпусі Івано-Франківської Архієпархії розпочався перший навчальний заїзд ліцензіатської програми з канонічного права.

Дана співпраця дає змогу 14-ом студентам із різних єпархій, монаших чинів та згромаджень Української Греко-Католицької Церкви та Римо-Католицької Церкви в Україні здобути диплом ліценціата канонічного права від вищезгаданого Університету, без необхідності витрачати свій час на доїзд до м. Любліна, пройшовши курс навчання в м. Івано-Франківську.

Програма викладів розрахована на 4 роки і складатиметься з 3-и денних щомісячних сесій. Студії проводитимуть викладачі із Інституту Канонічного права Люблінського Католицького Університету, на основі ліценціатської програми. Студенти після четвертого року навчання захищатимуть свою наукову працю, здаватимуть загальний екзамен в м. Любліні і отримають науковий ступінь ліценціата канонічного права.

Анонс конкурсу сучасної релігійної пісні «Пісня серця 2018»

Ця ліценціатська програма є акредитована при Апостольському Престолі, що є безпрецедентним здобутком для богословської освіти в Україні.

Ми бажаємо учасникам даної програми успіхів та Божого благословення у їхньому навчанні!

{gallery}news/2018/MARCH/20/Licenziat_Start{/gallery}

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com