Митрополит Володимир нагородив почесною медаллю Міського голову Івано-Франківська

18 березня, в четверту неділю Великого посту, Архієпископ і Митрополит Володимир Війтишин очолив Божественну Літургію в Архікатедральному Соборі Воскресіння Христового.

Роздумуючи над Божим Словом під час проповіді, Митрополит акцентував увагу на тому, що таке справжній піст та як про нього вчить Святе Письмо.

«Щоб піст був спасительним, він повинен бути не тільки обмеженням в їжі. Устами старозавітнього пророка Ісаї Господь вчить, що, дотримуючись посту, ми повинні розірвати союз з усякою неправдою, позбавитися злоби, подати допомогу нужденному, очистити своє серце від злопам’ятства та лицемірства», – зазначив проповідник.

Франківські сім’ї запрошують на Великопосні реколекції

По завершенню Божественної Літургії, Віце-економ Архієпархії прот. Віталій Максимів зачитав грамоту про нагородження Міського голови Івано-Франківська п. Руслана Марцінківа почесною ювілейною медаллю Блаженного Григорія Хомишина «За вагомий внесок в розвиток Католицької школи-гімназії святого Василія Великого».

Опісля Митрополит Володимир, звертаючись до очільника міста зазначив, що для розвитку держави є необхідним, щоб молоді люди були зрілими та всебічно розвинутими: як інтелектуально, так і духовно.  

Що ми можемо зробити для того, щоб засвідчити свої любов до Творця?

«Завдяки якісній освіті, яка підкріплена християнськими моральними цінностями, можна ефективно змінювати державу», – переконаний Митрополит. 

В свою чергу п. Руслан висловив слова вдячності, та запевнив у своїй подальшій підтримці Католицької школи-гімназії.

{gallery}news/2018/MARCH/19/Marcinkiv{/gallery}

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

 

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com