РІЗДВО ГОСПОДА І СПАСА НАШОГО ІСУСА ХРИСТА

7 січня 2019 року, в день коли увесь православний люд молитовно вшановує одне з найвеличніших церковних свят в році – Різдво Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, Високопреосвященійший Іоасаф митрополит Івано-Франківський і Галицький очолив святкове різдвяне богослужіння у Свято-Троїцькому кафедральному соборі міста Івано-Франківська.

У день Різдва Христового, в Свято-Троїцькому Кафедральному Соборі було звершено три Божественні літургії. Перша – нічна літургія о 12.00, яку очолив протоієрей Петро Гава, друга літургія в 7.30, яку очолив ієрей Ярослав Чорний,  третя – архиєрейським чином, яку очолив керуючий Івано-Франківською єпархією, Високопреосвященійший митрополит Іоасаф у співслужінні настоятеля собору, протоієрея Іоана Телятинського та духовенства Кафедрального Собору. За літургією апостола читав студент III-го курсу І Ф Б І ім. прп. Феодосія Манявського, Писарчук Олексій. З нагоди свята, такого надзвичайно величного свята – Різдва Христового, багато прихожан храму приступили до таїнства Сповіді та Причастя.

Після відпусту служби Божої владика-митрополит Іоасаф привітав всіх з сьогоднішнім празником і закликав вірних провести це свято у духовній радості, возвеличуючи новонародженого Спасителя світу Ісуса Христа.

Богослужіння завершилось співом тропарів та святкових колядок.

Х Р И С Т О С   Р О Ж Д А Є Т Ь С Я !!!

С Л А В І М О   Й О Г О !!!

 

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com