Презентація музичного альбому гурту “Εφφατά”

27 лютого, у семінарійному храмі ім. свщмч. Йосафата відбулась презентація першого альбому семінарійного гурту “Εφφατά”, в якому міститься твори посного та різдвяного характеру, а також твори, які часто звучать у виконані гурту на прощах та інших подіях.

Теперішній склад гурту: Любомир Мисак – перший тенор, Іван Харевич – другий тенор, Михайло Макар – баритон, Павло Віра – бас. На початку презентації брат Іван Харевич зробив вступне слово і загалом розповів про створення гурту. Опісля брат Михайло Макар більш детально розповів про історію заснування гурту та про його розвиток. Брат Любомир Мисак пізніше звернув  увагу на сам процес запису альбому та труднощі із якими вони стикнулись під час творчої праці.

Закінчивши розповідь, гурт “Εφφατά” виконав один із творів альбому – “Батьку”, який присвятили блаженішому Любомиру Гузару, що, за їхніми словами, став для них поштовхом у згуртуванні гурту та запису диску. Наступним твором у їхньому виконанні стала “Молитва на Різдво” під мінус скрипки, гітари та сопілки. Про передісторію та особливості  цього твору розповів нам брат Павло Віра. По закінченню презентації отець-ректор семінарії Олесь Будзяк висловив свою щиросердечну вдячність і батьківську гордість за той “музичний хліб” та плідну працю, яку докладають брати-семінаристи.

Стаття: Павло Гедзик
Фото: Дмитро Дем’янів

Джерело: Інформаційний центр ІФДС

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com