У франківському Карітасі розпочала роботу Міжкультурна майстерня

У вівторок, 29 січня, відбулася перша зустріч в рамках Міжкультурної майстерні. Майстер-клас “Крапковий розпис” об’єднав місцевих мешканців, у тому числі й членів сімей воїнів АТО, та людей, що переїхали зі сходу України.  Освоювати нову техніку жінкам допомагала майстриня Арт-студії “Цятка” Сніжана Чорній.

Техніка крапкового розпису прийшла до нас з давнини, вона не є складною, однак дуже допомагає заспокоїтися та віднайти гармонію у душі.  Майстрині-початківці у техніці крапкового розпису створювали магніти.

Міжкультурна майстерня – це побудова діалогу через творчість. Кожний регіон має свої особливості та традиції. Завдяки майстер-класам та зустрічам усі охочі зможуть познайомитися з культурою та традиціями західної і східної України та Криму. Це все – задля налагодження взаєморозуміння.

У франківському Карітасі молодь з інвалідністю провела Розколяду

Усі вироби з майстер-класів Міжкультурної майстерні будуть представлені на ярмарку до  Дня міста. Майстер-класи будуть відбуватися кожного тижня. Усі охочі можуть слідкувати за анонсами на сторінці Карітасу Івано-Франківської Архієпархії у Facebook.

Захід відбувся у рамках проекту “Долаючи розломи у громадах, що постраждали від конфлікту: від зцілення до співпраці” за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини та Карітасу Німеччини.

{gallery}news/2020/january/30/Karitas{/gallery}

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram – тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Повідомила Юлія Данилів 

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com