В Архієпархіальному управлінні відбулись збори Богородчанського протопресвітеріату

У вівторок, 22 жовтня, в Архієпархіальному управлінні відбулися збори священиків Богородчанського протопресвітеріату. Очолив засідання Митрополит Володимир.

Архієпископ і Митрополит Владика Володимир Війтишин звернувся до священнослужителів, де наголосив, що катехизація є головним завданням кожного пароха з огляду на сучасні виклики часу, цим самим заохотивши до ревного виконання своїх душпастирських обов’язків.

Згодом прот. Степан Балагура – Судовий вікарій Івано-Франківської Архієпархії розповів про основні напрямні розвитку, що стосуються Богородчанського протопресвітеріату.

В Івано-Франківську готуються до відзначення 30-ї річниці перепоховання жертв сталінських репресій в Дем’яновому Лазі

Також, о. Віталій Максимів, Віце-економ Івано-Франківської Архієпархії розповів учасникам засідання про економічні питання, які є актуальними на даний момент, виступив з мультимедійною презентацією економічного звіту за 2018 рік, а також висловив слова вдячності священнослужителям, котрі посприяли участі дітей у щорічному таборі «Веселі Канікули з Богом» в урочищі Підлюте.

Канцлер Курії Івано-Франківської Архієпархії – о. Віталій Федун представив особовий листок священика і наголосив на комунікації парафіяльних священнослужителів з Архієпархіальним управлінням.

Головний редактор видавництва “Нова зоря” о. Іван Стефурак, подякував отцям Богородчанського протопресвітеріату за активну співпрацю. 

Отець Олексій Данилюк, Захисник подружнього вузла Митрополичого трибуналу розповів священикам про основне завдання церковного судочинства та його важливі моменти.

В ході зустрічі д-н Василь Качмарський, представник Катехитичної комісії Івано-Франківської Архієпархії, закликав до використання сучасних методів та відповідних матеріалів, які подає УГКЦ стосовно катехизація в парафіях.

В свою чергу п. Олег Білоус – проректор з наукової роботи повідомив про вступну кампанію до Івано-Франківської академії Івана Золотоустого.

{gallery}news/2019/October/22/Zboru{/gallery}

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram – тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні! 

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

 

 

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com