Колектив центру св. Луки здійснив паломництво до Гошева

Свою шосту річницю діяльності колектив Лікувально-діагностичного центру Святого Луки вирішив відзначити спільною поїздкою на Ясну гору, що в с. Гошів.

У неділю, 22 вересня, відбулася проща працівників Лікувально-діагностичного центру Святого Луки до Марійського духовного центру, що в Гошеві. Духовний супровід молільникам склав о. Маркіян Букатчук. 

Розпочалось паломництво Архієрейською Божественною Літургією, яку очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

По завершенні спільної молитви, Митрополит привітав працівників ЛДЦ св. Луки з 6-ю річницею від дня заснування. Також Владика Володимир вручив працівникам ЛДЦ св. Луки грамоти та побажав й надалі старанно та пильно служити ближнім у своїй сфері.

«Молитва – найбільша сила в наших руках», – Митрополит Володимир до школярів у Гошеві

«Ваше служіння – це найкраща проповідь Господньої заповіді любові до ближнього. Ніколи не зупиняйтеся в цій любові, але служіть кожному так, наче перед Вами зараз стоїть сам Христос», – побажав Митрополит Володимир.

Згодом для паломників провели екскурсію визначними місцями духовного центру. Отець Антоній ЧСВВ та с. Христина ЗСПР детально розповіли учасникам прощі історію заснування місцевої святині та ознайомили із діяльністю чоловічого та жіночого монастирів у Гошеві.

{gallery}news/2019/September/23/LDC_Lyku{/gallery}

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram – тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні! 

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com