Воїни, їх родини та члени сімей загиблих в зоні АТО відвідали Меджугор’є

Молодіжною комісією та Паломницьким центром Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ з 13 по 21 вересня було організовано прощу до Меджугор’я за участю воїнів АТО, їх родин, а також представників громадської організації “Івано-Франківська обласна спілка членів сімей загиблих, померлих та безвісти зниклих в зоні АТО ” та організації “Єдина родина Херсонщини”. Паломництво відбулося за сприяння Івано-Франківської ОДА та Івано-Франківської обласної ради. Духовно супроводжували прочан о.Іван Сас, заступник голови Молодіжної комісії та о.Арсен Панчак, працівник комісії.

На шляху до Меджугор’я для учасників прощі була організована цікава програма в Будапешті. Прочани відвідали купальні Сечені, які представляють собою термальний лікувально-оздоровчий комплекс. Цей комплекс вважається найбільшим у всій Європі. На завершення відбулася екскурсія по визначних місцях Будапешту.

В Меджугорії прочани перебували 4 дні, впродовж яких відвідали гору Подбрдо, місце об’явлень Пресвятої Богородиці, де молилися на вервиці, а також здійснили сходження на гору Крижавіц, де помолилися Хресну дорогу. Щодня прочани мали Службу Божу, приступали до Св.Сповіді та Св.Причастя та брали участь у вечірній молитовній програмі у санктуарії Меджугор’я.

Також для учасників прощі відбулася зустріч з представниками молитовної спільноти “Світло Марії” та спільноти “Ченаколо”, яку створила італійська монахиня Ельвіра Петроцці для молоді з різними видами залежності. Лікування полягає у щоденних молитвах, пості і фізичній праці.

Молодь з Івано-Франківська взяла участь у фестивалі “Вітер На-Дії”

Також прочани знайшли час, побувати у будинку, де мешкає колишній канадський бізнесмен Патрік та його дружина, хорватка Ненсі, які поділилися свідченнями власного навернення та Божої опіки у їхньому житті.

Крім духовної програми прочани мали нагоду кілька днів відпочити на березі Адріатичного моря та помолитися Службу Божу в Макарську, – туристичному центрі, розташованому в бухті між горами Біоково та Адріатичним морем.

Війна, яка триває по-сьогодні та її наслідки для України і Церкви стали справжнім випробуванням. Віримо, що Пресвята Богородиця зцілить рани на душі кожного воїна, який повернувся з АТО, його сім’ї та батьків, а також заопікується тими, хто втратив своїх рідних на Сході України.

{gallery}news/2019/September/23/Molodizhka{/gallery}

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram – тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні! 

Інформаційний центр Молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com