Митрополит Володимир провів зустріч з душпастирями Івано-Франківська

У четвер, 13 червня, в Богослужбовій каплиці Духовної семінарії відбулися збори протопресвітеріатів міста Івано-Франківська. Очолив засідання Митрополит Володимир.

Архієпископ і Митрополит Владика Володимир Війтишин звернувся до священнослужителів, де наголосив про мету, з якою збори Івано-Франківських протопресвітеріатів відбуваються в Духовній семінарії. Також Архієрей розповів присутнім, що у місті тепер є 5 протопресвітеріатів: Центральний, Північний, Південний, Західний та Східний.

Далі Синкел у справах духовенства та священичих родин митр. прот. Олег Каськів заохотив священиків часто інформувати вірних про парафіяльні заходи, котрі проводяться в рамках щорічної Декади місійності.

Протоієрей Степан Балагура – Судовий вікарій Івано-Франківської Архієпархії звернув увагу на важливості сумлінного виконання душпастирських обов’язків на місцевих парафіях. 

Пізніше о. Микола Шиманський, помічник економа з загальних питань Івано-Франківської Архієпархії розповів учасникам засідання про економічні питання, які є актуальними на даний момент, а також виступив з мультимедійною презентацією економічного звіту за 2018 рік.

В Івано-Франківську відбулася акція «Подаруй книгу в’язням»

Отець Олексій Данилюк, Захисник подружнього вузла Митрополичого трибуналу розповів священикам про основне завдання церковного судочинства та його важливі моменти.

Головний редактор видавництва “Нова зоря” о. Іван Стефурак, подякував отцям за активну співпрацю в поширенні Божого Слова.

Згодом о. Євген Андрухів, Голова комісії сакрального мистецтва говорив про важливість збереження старовинних храмів – пам’яток Архітектури.

В свою чергу п. Олег Білоус – проректор з наукової роботи повідомив про вступну кампанію до Івано-Франківської академії Івана Золотоустого.

{gallery}news/2019/June/13/Zboru_IFdekanat{/gallery}

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

 

 

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com