Священики Перегінського деканату молилися в Римі

Проща була присвячена 50-літтю освячення собору святої Софії.

З благословення Митрополита Володимира Війтишина, з 11 по 12, відбулася паломницька проща Перегінського деканату до Риму.

Українські паломники відвідали собор святого Петра, молилися за Україну біля мощей Св. Йосафата, побували в крипті де захороненні Папи. Окрім того, наше духовенство помолилося в українській церкві св. Сергія і Вакха.

Окремо слід згадати несподівану зустріч та молитву з владикою Глібом Лончиною – Єпархом Єпархії Пресвятої родини з осідком у Лондоні (Великобританія), Апостольський адміністратор єпархії святого Володимира Великого в Парижі для українців візантійського обряду у Франції, країнах Бенілюксу та Швейцарії.  З преосвященним владикою наші отці мали можливість разом служити Божественну Літургію.

 Папа: «Не забуваю про Україну, щоб її населення змогло досягнути мир»

Окрім того, владика розповів прочанам історію собору, а також  особисто провів екскурсію в музей Патріарха Йосифа Сліпого, де вони змогли повернутися в той час, коли жив Блаженніший.

«Ми побували в кімнаті, де проживав та приймав відвідувачів. Були в приватній каплиці, де молився останні чотири роки життя, будучи хворим. Побачили також багато інших реліквій які надихають. І все це завдяки владиці Глібу», – каже о. Михайло Луців.

На завершення, наші отці отримали благословення від владики Гліба та щасливо повернулися до України, передавши вітання для нашого Митрополита Володимира.

{gallery}news/2019/June/13/Rome{/gallery}

Повідомив о. Михайло Луців

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com