Унікальний проект «Шкільна каплиця» провели в Католицькій гімназії

У грудні минулого року в Католицькій школі-гімназії св. Василія Великого розпочався проект “Шкільна каплиця”. Проект передбачав закупівлю необхідних речей для шкільної богослужбової каплиці.

Як відомо, в Католицькій гімназії навчальному процесу передує спільна молитва в  богослужбовій каплиці. До слова, двічі на тиждень у ній священики служать Божественну Літургію для гімназистів, їхніх батьків та вчителів.

Кожен храм, згідно з нашою традицією, повинен мати священні речі, потрібні для здійснення богослужінь. До них належать  різні книги, образи, кадило і т.д. Окрім того, священнослужителі звершують богослужіння в літургійних ризах, які символізують нове життя у Воскреслому Христі; пишністю і красою ризи виражають «благу красу» грядучого Божого Царства.

Для того, щоби прикрасити свою каплицю, в Католицькій школі-гімназії св. Василія Великого провели проект “Шкільна каплиця”. Пожертви батьків, добродіїв, учителів і просто людей доброї волі склали 73 340 грн. За ці кошти придбали 4 фелони, 6 дальматик, свічки для вівтарної дружини, лампадки, євхаристійний набір (чаша для причастя, дискос, ложечка та копіє). Окрім того, один із батьків подарував до шкільної каплиці кивот.

 Цього дня була створена Станіславівська єпархія УГКЦ

Колектив гімназії висловлює вдячність Архієпископу і Митрополиту Івано-Франківському Владиці Володимиру Війтишину за благословення проекту “Шкільна каплиця”.

«Особливі слова подяки хочемо сказати настоятелю Собору святого Воскресіння м. Івано-Франківська о. Юрію Новицькому та настоятелю парафії Різдва Пресвятої Богородиці о. Михайлу Клапківу за підтримку і благословення у проведенні збірок у цих храмах!», – каже с. Єремія Стеблина, директор гімназії.

 Католицькі школярі приєднались до всесвітнього флешмобу на підтримку дітей з синдромом Дауна

У неділю, 17 березня, після загальношкільної Святої Літургії відбулося урочисте освячення богослужбових речей. Батьки, учні та вчителі молилися цього дня в намірах усіх доброчинців проекту.

{gallery}news/2019/March/26/school{/gallery}

Повідомила с. Єремія Стеблина

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com