У Франківську відбудеться традиційне водосвяття на Бистриці

У суботу, 19-го січня, наша Церква відзначає велике торжество Господнього Богоявлення. Це свято належить до найдавніших і найбільших празників нашого церковного року. З цим святом тісно пов’язане Велике, або Йорданське водосвяття.

В нашому місті вже склалась добра традиція здійснювати Чин Йорданського водосвяття відбудеться на ріці Бистриця (Надвірнянська), поруч вул. Івасюка (позаду ресторану «Легенда»). В цьому році богослужіння очолить Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин за участі духовенства та численних вірних. Вони розпочнуться 19 січня о 10:30 год.

До місця освячення віряни йтимуть двома колонами: від храму Царя Христа, що на Майзлях та від храму Великомученика Юрія, що в с. Угорники. До них приєднаються віряни парафій Матері Божої Неустанної Помочі, що по вул. Івасюка та Всіх святих Українського народу, що по вул. Декабристів.

 Топ-10 фактів про душпастирські відвідини з Йорданською Водою

Окрім того, на площі Ринок  о 12:00 – відбудеться загальноміське урочисте освячення води, за участю представників духовенства традиційних християнських конфесій.

Запрошуємо Вас взяти молитовну участь у Йорданських богослужіннях!

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com