Франківський Карітас запрошує у Центр для дітей та сімей

Центр для дітей та сімей працює з дітьми та батьками. Заняття проводяться для дітей віком від 6 до 17 років.

Зі школярами працює соціальний педагог – проводить індивідуальні заняття зі шкільних предметів, допомагає з домашнім завданням. Також для дітей проводяться  різноманітні майстер-класи, організовуються екскурсії, відвідування театрів та музеїв.

Для підлітків діє розмовний клуб англійської мови «Let’s talk English!”, театральний гурток та психологічна майстерня «Про важливе…».

Також кожна дитина за бажанням може індивідуально поспілкуватися з психологом Карітасу.

Діяльність Центру також спрямована на допомогу батькам. Психологи Карітасу проводять для батьків тренінги з розвитку навичок батьківства та позитивного виховання. Також раз на місяць працівники Карітасу організовують зустрічі групи самодопомоги «Коло підтримки», де батьки можуть поділитися своїм досвідом, розповісти про труднощі та отримати індивідуальні консультації психолога.

Неділя після Різдва – День парафіяльної молитви за зцілення матерів та родин, які втратили дитину до народження

Карітас Івано-Франківськ орієнтується на допомогу сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Для отримання інформації про умови реєстрації та участі у заходах Центру для дітей та сімей звертайтеся за телефоном: 067-344-10-27

Центр діє в рамках проекту «Національна мережа центрів для дітей та сімей» за фінансової підтримки Карітасу Відень (Австрія).

Повідомила Юлія Федунишин

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com