Про служіння Центру св. Луки в 2018 році

На початку року завжди прийнято підбивати певні підсумки та ставити цілі на новий відрізок часу. Лікувально-Діагностичний центр св. Луки, вступаючи в 2019 рік Божий, також вирішив поділитися своїми здобутками в році, що минув.

Як ми вже неодноразово повідомляли раніше, пріоритетним для діагностичного центру є фахова допомога особам, котрі в силу складного матеріального становища, часто не можуть собі дозволити отримати якісну діагностику. До таких категорій належать: учасники АТО, малозабезпечені, багатодітні  сім’ї, люди, котрі перебувають на групах інвалідності та просто ті, в кого зараз склалися складні обставини в житті. В 2018 році працівники Лікувально-Діагностичного центру св. Луки надали 6 111 пільгових та безкоштовних медичних послуг, загальною вартістю 432 883,45 грн.

https://www.facebook.com/medcentr.if/videos/1997842596935820/

Окрім того, згідно нової медичної реформи, декларацію з лікарем-терапевтом ЛДЦСЛ підписало понад тисячу осіб.

Працівники центру св. Луки розповіли про підсумки 2018 року

Пригадуємо, що Лікувально-Діагностичний центр св. Луки працює в нашому місті з 2013 року. Стараннями Івано-Франківського Архієпархіального Управління УГКЦ, тут підібраний висококваліфікований медичний персонал, який насправді піклується та переймається проблемами кожного пацієнта. На сьогоднішній день, сміливо можна сказати, що саме тут використовується найсучасніше обладнання, аналогів яким, в багатьох випадках, немає в цілій області.

{gallery}news/2019/january/11/ldcsl{/gallery}

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com