З робочим візитом до Івано-Франківська завітав секретар VІІ сесії Патріаршого Собору

У грудні минулого року стало відомо, що Блаженніший Святослав скликає VІІ сесію Патріаршого Собору. В зв’язку з цим відповідним декретом о. д-ра Романа Шафрана іменовано секретарем VІІ сесії Патріаршого Собору УГКЦ.

Сьогодні ж, 11 січня, о. д-р Роман завітав до Івано-Франківська для зустрічі з попереднім секретарем  VІ сесії Патріаршого Собору, який, як відомо проходив у Івано-Франківську, митр. прот. д-ром Олегом Каськівим.

Священнослужителі провели теплу розмову, під час якої поділилися враженнями від попереднього Собору та очікуваннями від наступного. До слова, він відбудеться 26-29 серпня 2020 року в Львові.

 Апостольський Нунцій в Україні передав вітання і благословення Папи Франциска з нагоди Різдва

На завершення зустрічі, о. д-р Олег вручив офіційну печатку Патріаршого Собору о. д-ру Романа та побажав успіхів і дару Духа Святого для його команди.

Нагадаємо, що VI сесія Патріаршого Собору УГКЦ на тему “Жива парафія — місце зустрічі з живим Христом” відбулася в Івано-Франківську. Тоді у Соборі взяли участь близько 200 делегатів із різних єпархій УГКЦ України та світу.

Довідково

VІІ сесія Патріаршого Собору УГКЦ на тему “Еміграція, поселення і глобальна єдність УГКЦ” відбудеться 26-29 серпня 2020 року у Львові. Патріарший Собор, за словами Блаженнішого Святослава, наступний інструмент, який допоможе сформулювати стратегію УГКЦ на наступне десятиріччя.

Патріарший Собор є дорадчим зібранням всієї Церкви, яку очолює Патріарх. Собор допомагає Патріархові та Синодові Єпископів патріаршої Церкви у вирішенні важливих питань (пор. Кодекс канонів Східних Церков, кан. 140).

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com