У с. Вільхівка тривають Різдвяні реколекції

У четвер, 6 грудня, на парафії св. пророка Іллі, що в с. Вільхівка Рожнятівського району, розпочалися передріздвяні реколекції. На запрошення адміністратора парафії о. Михайла Луціва, їх проводять отці Згромадження св. ап. Андрія Первозванного.

Віднова духу розпочалася з Божественної Літургії, яку очолив отець-реколектант Іван-Павло Сеньків, МЗСАА. В часі спільної молитви прозвучала і перша реколекційна наука, головна тема якої – Любов, яку дарує нам дитятко-Ісус. На думку проповідника, кожен з нас її дуже гостро потребує, особливо в наш час.

Допомагають проводити духовні вправи о. Григорій Джала та д-н Михайло Столярчук. У п’ятницю отці мали зустріч з дітьми та вчителями. Спершу проповідники зустрілися з вихованцями катехитичної школи парафії Собору Івана Хрестителя в с. Решняте, а опісля у Вільхівці, де всіх учнів поділили на три вікові групи.

 В Архікатедральному соборі відбудуться реколекції з нагоди Різдвяного посту

Головна тема реколекцій покликана підготувати громаду до світлого свята Різдва Христового, щоби, за словами Папи Франциска, під час Різдва вірні не забували і про Іменинника.

{gallery}news/2018/December/06/vilkhivka{/gallery}

Повідомив о. Михайло Луців

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com