В Івано-Франківську відбулися реколекції для дружин священиків [ФОТО]

Протягом цілого дня 47 дружин наших священнослужителів мали нагоду роздумувати над власним життям, спільно молитися та обговорити різні цікаві ситуації.

Сьогодні, 1 грудня, в Івано-Франківській Духовній семінарії відбулися реколекції для дружин священиків. Духовні науки проводив о. Роман Микієвич, парох храму св. Архистратига Михаїла, що в м. Тисмениця.

Розпочався день віднови духа зі спільної молитви Божественної Літургії, яку очолив Синкел у справах духовенства та священичих родин митр. прот. Олег Каськів у співслужінні отця-реколектанта Романа Микієвича, Віце-ректора ІФДС о. Андрія Чорненка, о. Михайла Дзуля, о. Ярослава Рохамана та о. Володимира Лукашевського.

Роздумуючи над Божим словом в часі проповіді, о. Олег Каськів наголосив на ролі дружини священика в душпастирському та парафіяльному житті спільноти. Так, за його словами, успішна праця парафіяльного священика в значній мірі залежить від активної співпраці його дружини.

«З Вас, дорогі добродійки, наші жінки та дівчата часто беруть приклад, а тому Ваша праця та підтримка отця-пароха є чи не ключовими в успішній душпастирській діяльності Ваших чоловіків», – наголосив проповідник.

Після спільної молитви розпочалися власне реколекційні науки. Їх було три. Головна тема, яку обрав для цих реколекцій о. Роман Микієвич, відкривала життя «Чистим Євангелієм» на прикладі повчань Папи Франциска.

«Ми дуже часто чуємо різні тлумачення, коментарі Святого Письма, але забуваємо про його суть, есенцію, якою є власне Христос. Тільки поставивши Христа в центр свого життя, своєї поведінки, своєї моральності – зможемо направду наслідувати Його, живучи тим чистим Євангелієм», – повчав отець-реколектант.

 В Архікатедральному соборі відбудуться реколекції з нагоди Різдвяного посту

Окрім тематичних розмов, відбулися ще дві дотичні зустріч, на яких учасники мали нагоду поспілкуватися зі Синкелом у справах духовенства та священичих родин о. Олегом та Головою комісії у справах душпастирства охорони здоров’я о. Ярославом Рохманом. Останній представив діяльність Місії «Рахиль», яка полягає в допомозі особам, які пережили втрату дитини.

На завершення відбулося спілкування у формі питань-відповідей, під час яких кожен міг безпосередньо висловити свою думку та своє бачення щодо цього дня духовної віднови.

«Дуже вдячна організаторам, які запросили взяти участь в цьому дні. Досить часто для наших чоловіків проводяться подібні заходи, а для нас, на жаль, вкрай рідко, тому ми цінуємо кожен такий день», – поділилися своїми думками п. Алла Влашин.

 Єпископи УГКЦ та РКЦ в Україні мають спільні реколекції

В свою чергу п. Любов Терлецька вважає символічним, що реколекційний день припав саме в часі Різдвяного посту, адже це ще одна чудова нагода призадуматися над даром материнства, над своїм місцем в душпастирському служінні священиків.

Організатори запевняють, що подібні заходи стануть регулярними та вже планують дату і тему наступних реколекцій для дружин священиків.

{gallery}news/2018/December/01/Rekolekcii{/gallery}

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com