Свято “Живу без обмежень” до Міжнародного дня людей з інвалідністю

У понеділок, 3 грудня о 13:00 у Міжнародний день людей з інвалідністю у приміщенні Івано-Франківської обласної філармонії (вул. Л. Курбаса, 3) франківський Карітас організовує свято «Живу без обмежень».

Свято добра та милосердя покликано привернути увагу суспільства до людей з інвалідністю. Але найперше не до їх проблем та потреб, а до їхніх талантів, що є у кожного. Адже люди, які обділені здоров’ям, обдаровані певним хистом та здібностями.

На святі діти та молодь покажуть різноманітні цікаві номери: пантоміму «Руки» , сценку «Приклад Йони», пісні, вірші та танці.

Наразі Карітас Івано-Франківськ УГКЦ опікується понад 250 дітьми та молодими людьми з інвалідністю в Івано-Франківській області. Це діти та молодь, які відвідують структури самодопомоги у районах Івано-Франківської області та молодь з інвалідністю, що є підопічними Центру дозвілля та соціальної адаптації дітей та молоді з вадами розумового розвитку, що діє на базі франківського Карітасу.  

На святі будуть присутні Архієпископ та Митрополит Івано-Франківський УГКЦ Кир Володимир Війтишин, представники соціальних служб, громадські організації.   

Фестиваль “Коляда на Майзлях” офіційно став Міжнародним

Організатори закликають усіх небайдужих доєднатися до свята, приділити увагу та оцінити таланти дітей та молоді з інвалідністю та при можливості долучитися благодійними внесками на підтримку діяльності структур самодопомоги.

Спішімо творити добро!

Свято організоване завдяки фінансовій підтримці Департаменту соціальної політики Івано-Франківської міської ради та Департаменту соціальної політики Івано-Франківської ОДА.

Повідомила: Юлія Федунишин

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com