Фестиваль “Коляда на Майзлях” офіційно став Міжнародним

Вперше у 2019 році наш різдвяний фестиваль «Коляда на Майзлях» офіційно матиме статус міжнародного. Міністр культури Євген Нищук вже підписав відповідні документи. Тішить, що наші традиції тепер будуть підтримувати на міжнародному рівні“, –  повідомив міський голова Івано-Франківська п. Руслан Марцінків. 

Проходитиме Х Різдвяний фестиваль “Коляда на Майзлях” в храмі Царя Христа монастиря оо. Василіян Української Греко-Католицької Церкви м. Івано-Франківська з 8 по 14 січня 2018 р. 

Уже кілька минулих років хори, ансамблі, оркестри та вокалісти виконують традиційні та старовинні колядки і щедрівки. Виступатють колективи як з Прикарпаття, так і з різних куточків України. Також неодноразово беруть участь гості із Польщі, Румунії й Прибалтики. Варто зауважити.

  Оголошено результати VIІІ-го Всеукраїнського конкурсу «Відповідальність за створіння» 2018 року

Мета фестивалю – відродження багатогранної духовної спадщини нашого краю в часі святкування Різдва Христового; відновлення, збереження та поширення різдвяних традицій, коляд, щедрівок;  розвиток духовного вокально-хорового мистецтва; обмін творчими досягненнями мистецьких колективів.

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com