Франківський Карітас запрошує на презентацію збірки “Любов у істині: побачити та прийняти”

У вівторок, 27 листопада, об 11:00 за адресою вул. Чорновола, 7 (готель «Станіславів, 5 поверх, конференційний зал) франківський Карітас організовує презентацію збірки про роботу з дітьми та молоддю з інвалідністю «Любов у істині: побачити й прийняти».

Збірка – це сім історій про осередки самодопомоги молоді з інвалідністю, що діють у районах Івано-Франківської області. Чого навчилися, яку професію освоїли та яку мрію втілили у життя – у невеликих історіях про дітей та молодь з інвалідністю.

Презентація збірки припадає на Всеукраїнський день добрих справ, який Україна цього року відзначає вперше. Франківський Карітас за підтримки Івано-Франківської міської ради у цей день проводить благодійну акцію #ЩедрийВівторок з метою збору коштів для роботи з людьми з інвалідністю. 

Завдяки структурам самодопомоги більше 250 дітей і молоді з інвалідністю та їхні батьки отримають від франківського Карітасу матеріальну а також фінансову підтримку для проведення різних тренінгів, гуртків, майстер-класів, заходів дозвілля.

Анонс! Відбудуться урочистості з нагоди вшанування пам’яті Владики Софрона Мудрого

Під час презентації адміністрація та працівники Карітасу підсумують результати чотирирічної праці з людьми з інвалідністю в Івано-Франківській області.

На презентації будуть присутні герої збірки – діти та молодь з інвалідністю, їхні батьки, керівники груп самодопомоги, голови ОТГ, а також представники соціальних  служб міста та області та міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків

Повідомила: Юлія Федунишин

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com