Митрополит Володимир очолив святкування храмового свята в Бурштині

У неділю, 25 листопада, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин відвідав з нагоди престольного свята громаду в місті Бурштин.

Апогеєм святкування стала Божественна Літургія. Її очолив Митрополит Володимир у співслужінні з отцем-протопресвітером Бурштинським Дмитром Шмігелем у колі численної священичої спільноти. 

У своїй проповіді Владика наголосив на важливості ведення милосердного життя та практикування чесноти любові до ближнього, посилаючись на недільний уривок зі святого Євангелія.

По завершенні Літургії Архієрей ще раз привітав усіх з храмовим святом, бажаючи громаді постійного заступництва святого Йосафата. Митрополит Володимир також закликав присутніх до спільної молитви за мир та спокій у Батьківщині нашій Україні. Зібраний люд, відповідаючи на заклик Преосвященного Владики, заспівав гімн «Боже Великий, Єдиний», після чого Митрополит уділив усім своє благословення.

Анонс! Відбудуться урочистості з нагоди вшанування пам’яті Владики Софрона Мудрого

За традицією храмового свята на церковному подвір’ї відбулося святкове водосвяття, після якого Кир Володимир окропив присутніх свяченою водою.

{gallery}news/2018/november/26/Byrshtun{/gallery}

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Powered by WPeMatico

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com